OFERTY PRACY

Aktualne oferty pracy

Obecnie poszukujemy na stanowisko asystenta projektanta

Opis stanowiska pracy:

Opracowanie dokumentacji projektu budowlanego oraz wykonawczego. Przygotowanie schematów statycznych, obliczenia statyczne, opracowanie schematów montażowych, przygotowanie dokumentacji wykonawczej oraz warsztatowej. Kontakt oraz uzgodnienia ze zleceniodawcą, kontakt przedstawicielem budowy (z wykonawcą).

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie techniczne (mile widziane osoby z V roku studiów)
  • Biegła znajomość programu AutoCAD
  • Znajomość programu Revit 3D
  • Znajomość Robot, RM-win
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość Bocad, Advance Steel, Advance Design
  • Umiejętność współpracy, komunikatywność, poczucie humoru

 Oferujemy:

Oferujemy pracę w miłej atmosferze, możliwość rozwoju zawodowego, poznanie procesu budowlanego na każdym etapie, współpraca przy ciekawych realizacjach.

Więcej informacji o aktualnie prowadzonych rekrutacjach jest dostępnych na stronie Centrum Praktyk i Karier Politechniki Poznańskiej:

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Skontaktuj się z nami